DETOXIKACE
Pokud chcete, aby Vaše tělo fungovalo tak jak by mělo, a aby vaše tělo mohlo využít vitaminy a minerální látky, musíme mu k tomu vytvořit podmínky, to znamená vyčistit organismus zevnitř (detoxikace).

Než se pustíte do detoxikace, zajděte si ke svému lékaři, abyste měli jistotu, že jste v kondici a nemáte žádné zdravotní potíže.

Detoxikace je očistný proces, během něhož se tělo zbavuje toxických látek, hlenů, plísní, virů, bakterií a všech škodlivin v těle. Tyto škodlivé látky v těle nás zatěžují nejen psychicky ale i fyzicky.

Detoxikace je prevence proti mnohým zdravotním problémům.

Detoxikace se dneska dá provádět hodně způsoby. Můžete držet půst, provádět klystýr, pít bylinné čaje a co je dobré hlavně na jaře vynechat z jídelníčku určité potraviny.

V průběhu detoxikace se vyplavuje z tukových tkání a tělesných orgánů toxický odpad. A z tohoto důvodů se můžou objevit nepříjemné vedlejší účinky. Čím více je organismus zanesený, čím více je nemocný, tím pozvolněji bychom měli detoxikaci začínat, aby nedošlo k velkému zhoršení problému.

Kdyby lidé pravidelně prováděli detoxikaci svého organismu tak by byly zdravější a věděli by, že ZDRAVÍ DRŽÍ VE VLASTNÍCH RUKOU.

Nejlepší je svěřit se do rukou odborníků, kteří Vám sestaví program přesně na míru.

Můžete se objednat na konzultaci do našeho poradenského centra v Brně.
Náš certifikovaný poradce v oblasti zdravého životního stylu se Vám bude osobně hodinku věnovat.
Pokud se objednáte přes náš objednávkový formulář, tak Vás tato hodinová konzultace bude stát pouze 200,-kč (standartně 500,-kč).
Pokud chcete získat více ucelené informace, získáte je v eBooku, kde je vše rozepsané detailně.ObjednateBookOdkyselení