CO JE PŘEKYSELENÍ ORGANISMU?
Pokud je ta hladina kyselin v rámci vnitřního prostředí dlouhodobě mírně zvýšená, lékaři to nazývají jako latentní acidóza

Latentní (velmi slabé) překyselení organismu se stalo civilizační chorobou.

ODKUD SE BEROU KYSELINY V NAŠEM TĚLE?

 • Kouříte?
 • Pijete kafe?
 • Berete prášky?
 • Jíte hodně masa a uzenin?
 • Jíte hodně konzervovaných potravin?
 • Stravujete se v rychlém občerstvení?

  To jsou jen některé příklady, které vedou k zakyselení organismu.

  Pokud v našem těle převládají kyseliny nad zásadami a pokud to člověk nedostane ve stravě a nejvyšším zdrojem zásaditých látek je zelenina a to jak víme, většina lidí moc nejí, tak si tělo ty minerální látky začne čerpat z vlastních zásob a to znamená ze zubů, kostí, kloubů, vlasů apod.

  A to se nám samozřejmě projeví v nemoci jako je artróza, paradentóza, osteoporóza apod. Tělo se brání proti překyselení odebíráním těchto zásad ze svých vlastních zdrojů, protože pokud by tělo proti těmto kyselinám nic nedělalo a nechalo to zajít až do krajnosti, tak by se nám v těle mohli nekontrolovatelně množit rakovinové buňky, protože rakovinové buňky se množí jen v kyselém prostředí. Aniž si to uvědomujete tak ten tuk vám vlastně zachraňuje život, protože ten tuk Vám vlastně chrání Vaše orgány a buňky před kyselinami. Jinak byste mohli být mrtví.

  Víte, že překyselení organismu souvisí i s tím, že nemůžete zhubnout?

  Když má tělo hodně kyselin a nemá je kde ukládat, nestačí je z těla vylučovat, začne je ukládat do tukových buněk. Pokud Vaše tělo bude překyselené, Váš organismus se tukových buněk nezbaví, naopak si je bude držet. Proto potřebujeme upravit v organismu PH. V momentě kdy upravíme PH, se začne tělo zbavovat i těch tukových buněk.

  Nejlepší je svěřit se do rukou odborníků, kteří Vám sestaví program přesně na míru.

  Můžete se objednat na konzultaci do našeho poradenského centra v Brně.
  Náš certifikovaný poradce v oblasti zdravého životního stylu se Vám bude osobně hodinku věnovat.
  Pokud se objednáte přes náš objednávkový formulář, tak Vás tato hodinová konzultace bude stát pouze 200,-kč (standartně 500,-kč).
  Pokud chcete získat více ucelené informace, získáte je v eBooku, kde je vše rozepsané detailně.  ObjednateBook