MŮJ PŘÍBĚH

Jmenuji se Dana Severová a je mi 49let.

Nikdy jsem neměla problémy s váhou. Kromě období po druhém porodu.
Vy ženy to určitě znáte. Starost kolem dvou dětí, takže se člověk odbývá a v klidu se nají až večer, kdy jsou obě děti v posteli. V tomto období mi vyletěla váha o 10kg nahoru. Ale protože jsem byla mladá a metabolismus fungoval dobře, stačilo upravit životosprávu přidat pohyb a váhu jsem během tří měsíců upravila na svou původní váhu.

Ale tak jak to bývá, pak přišlo zaměstnání, hektický způsob života a po čtyřicítce se začali ozývat varovné příznaky, kterým tělo dávalo najevo, že mu něco chybí. Jako prvotní projev se objevila únava, i když jsem spala 8-9hodin denně, energii jsem měla na bodě 0. Při mém dosavadním aktivním způsobu života mě to dost omezovalo. Přidaly se i problémy se zažíváním.

Začala jsem se zajímat o zdravý životní styl a v té době jsem se dostala do rukou odborníku a s jejich pomocí po detoxikaci, odkyselení a vyčištění organismu jsem vyřešila nejen únavu, shodila jsem jen při detoxikaci další 4 kila a zlepšila si nejen celkově zdraví, zažívání ale i pleť. A protože v dnešní stravě nám chybí vitamíny, minerální látky a živiny, tak jsem to tělu dodala v podobě potravinových doplňků. Je to stejné, jako když nenatankujete do auta benzín, tak Vám nepojede. Tak proč nutíte jet Vaše tělo bez benzínu? (vitamínu, minerálních látek, živin)
A protože jsem touto cestou chtěla pomoci i své rodině tak jsem se zdravému životnímu stylu začala více věnovat.

ZAČALA JSEM SE V TÉTO OBLASTI VZDĚLÁVAT. KROMĚ TOHO, ŽE JSEM PŘEČETLA DESÍTKY KNIH, ABSOLVOVALA JSEM TYTO KURZY:

A tak v současné době pomáhám nejen sobě a své rodině, ale i svým klientům v poradně.
Rozhodla jsem se, že všechny tyto informace, které mám vyzkoušené v praxi, sepíšu do svého eBooku.
Třeba to pomůže i Vám abyste si celkově zlepšily zdraví, vitalitu a upravili váhu. Máme totiž jen jedno tělo na celý život, tak bychom se o něho měli starat.

Můžete osobně navštívit naši poradnu v Brně a my Vám kromě diagnostiky na speciálním přístroji navrhneme individuální způsob řešení Vašich konkrétních problémů.ObjednávkaeBook