NÁŠ KONCEPT HUBNUTÍ
Pokud čtete tyto řádky tak Vám gratuluji, protože je jasné, že chcete udělat něco pro zlepšení svého zdraví. Ale snaha najít informace jak na to sama o sobě nestačí. My Vám nabízíme lékaři ověřený systém, tím, že nastavíme v těle optimální metabolické pochody, vyrovnáme kyseliny a zásady a vytvoříme tělu takové podmínky, aby začalo tuky samo spalovat.

Tři základní kroky k regulaci váhy

To jsou tři základní věci, abychom tělo nachystali na spalování tuků.

Nenabízíme Vám žádnou zázračnou dietu, protože žádná taková neexistuje. Pokud chcete zdravě hubnout, je důležitá změna životního stylu. Náš organismus je složen z miliónů buněk, aby každá znich mohla správně fungovat, musí dostávat správnou výživu. Tím nemyslíme konzumace tuků ani cukru, ale doplnění živin, minerálů a vitaminu. Představte si, že si koupíte auto a nenatankujete benzín, tak vám to auto nepojede. Proč nutíte vaše tělo, aby jelo bez benzínu? (vitamínů, živin a minerálu). V případě nevyváženého stravování, mohou významnou úlohu hrát potravinové doplňky, dokáží organismu zajistit dostatek nezbytných vitamínů a minerálních látek.

Většina lidí když se rozhodne, že začne hubnout tak první co udělá je, že omezí porce jídla a tím sníží i počet kalorií. To by bylo ještě v pořádku, ale co je rozhodně špatně je, že omezíte i přísun živin. V naší stravě už tak obtížně doplňujeme doporučené množství živin, a když to ještě snížíte tak co myslíte, jak na to zareaguje vaše tělo?

Vaše tělo dostane strach, přejde do úsporného režimu, zpomalí metabolismus a vše co mu dáte, si uloží ve formě tuků, na horší časy, protože neví, kdy zase něco dostane. Naše tělo je chytře vymyšlený systém, jenom tak ho neošálíte. Vy také začnete šetřit finance, když vám dochází - ne?

Protože jsme každý jiný, každý máme jiné potřeby a nemůžeme dostat jednotný návod, je dobré se svěřit do rukou odborníku a nechat si sestavit jídelníček přímo na míru.

Náš certifikovaný poradce v oblasti zdravého životního stylu se Vám bude osobně věnovat

Pokud se objednáte přes náš objednávkový formulář tak Vás tato konzultace bude stát pouze 200,-kč (standartně 500,-kč)

Pokud chcete získat více ucelené informace, získáte je v eBooku kde je vše rozepsané detailně.
ObjednateBookHubnutí