NIC CENNĚJŠÍHO NEŽ NAŠE ZDRAVÍ NEMÁME

Zbrusu nové tělo nám po akutní devastaci nikdo nedá. Jsi-li nemocný, změň styl života. Mějte na paměti, že ztracené zdraví Vám nikdo nevrátí.



PROČ SE ZABÝVAT VÝŽIVOU?
Je to nejúčinnější lék na světě!
Jsme to právě my Češi, kdo je, co se zdravotních komplikací a nemocí spojených s nesprávnou stravou týče, naprosto ukázkovým příkladem. Dokonce celosvětově jsme na prvních místech nemocnosti a úmrtnosti na tzv. civilizační choroby, jimž se dá jednoduše předcházet – správným stravováním! Tak proč to neděláme?

Výživou ať už v pozitivním nebo negativním slova smyslu, můžeme naše zdraví pozitivně ovlivnit bez ohledu na genetické dispozice.

Každé jídlo je zároveň lékem, z kvalitní stravy si tělo vyrábí i kvalitní palivo, které je nutné pro zdravý chod organismu. Nekvalitní strava může zavdat příčinu mnoha nemocem, které bychom vůbec s jídlem ani nespojovali.

Dodáváme-li tělu stále méně hodnotnou potravu, není divu, že naše výkonnost klesá. Tělo nestíhá likvidovat odpadní látky, takže se někde hromadí a zdravotní problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

PŘÍKLAD: Když se při krájení říznu do ruky, tak se mi to za týden zahojí. Když se do stejného místa říznu podruhé, tak se to zahojí, ale trvá to déle. Když se říznu potřetí, pak se to hojí ještě déle a zůstane jizva. A když bych to udělal zas, pak by byla jizva ošklivá. A v případě špatného jídla funguje tělo úplně stejně. Párkrát to spraví bez následků, ale když ho budeme pořád zásobovat špatnými věcmi, budeme mít spoustu poranění a vnitřních jizev, které způsobí různé nemoci.

Ve skutečnosti jen málo lidí dokáže dodat tělu vyváženou stravu. V případě nevyváženého stravování mohou významnou úlohu hrát potravinové doplňky, dokážou organismu zajistit dostatek nezbytných vitaminů a minerálních látek. Doplňky jsou praktické na použití a umožňují vám přesně vědět, kolik živin organismu dodáte.

Pokud budete jíst zdravě, nemusí se u vás nemoc, k níž máte genetické dispozice vůbec vyskytnout. A když jíte nezdravě, lehce se Vám do života vkrade i choroba, o níž v genetickém materiálu nemáte ani zmínku. Například onemocnění srdce a cév jsou až z 80% způsobena takzvanými ovlivnitelnými rizikovými faktory jako je obezita, cukrovka 2 typu, nadměrné množství špatných tuků v jídelníčku, zvýšená hladina cholesterolu v krvi - v jejichž ovlivnění sehrává důležitou roli právě náš jídelníček spolu s pohybem a mírou stresu. Svalovat vinu na geny, není často na místě, ale spíš bychom se měli snažit pozitivně ovlivnit životosprávu.
SVÉ ZDRAVÍ MÁME VE SVÝCH RUKOU - VE VÝŽÍVĚ ZATÍM DĚLÁME NEJVĚTŠÍ PŘEŠLAPY-CHYBY
Dáte-li tělu zdravé potraviny, odměnou vám bude zdraví, dobrá fyzická i psychická pohoda. Pokud mu ale dáváte, co nemáte, nesmíte se divit, že Vám není „hej“.

Naše tělo má neuvěřitelné schopnosti samo léčení a regenerace. Je to prostě dokonalý systém. Určitě budete souhlasit s tím, že naše tělo ke své činnosti potřebuje určité podmínky a ty bychom měli znát, abychom věděli, jak se máme chovat ke svému tělu. Protože celý život žijeme ve svém těle. Své tělo opravdu nemůžete vyměnit. Máte jen JEDNO tělo na celý život.

Jsme odpovědni sami za svoje zdraví. Jsme odpovědni sami za to, jakou má naše tělo kondici a vitalitu. A my bychom měli vědět, jak se ke svému tělu chovat. Ale odkud se to dozvědět?
UŽ JSTE SE ROZHODLI NĚCO UDĚLAT? DÁVÁ VÁM TO VŠE SMYSL? POKUD OPRAVDU CHCETE, MŮŽEME VÁM POMOCI!
PORADÍME VÁM U NÁS V NAŠEM PORADENTSKÉM CENTRU VÝŽIVY A ZDRAVÍ.

Konzultaci spolu můžeme probrat i po skype nebo e-mailem. Dostanete k vyplnění dotazník a podle toho vyhodnotíme pro vás nejlepší řešení. Napište, který způsob vám nejvíce vyhovuje.
Pokud chcete využít konzultaci s naším specializovaným poradcem, za zvýhodněnou cenu 200Kč můžete se objednat přes náš objednávkový formulář.





ObjednateBook